Jump to content

Poszukujemy ambitnych Adminów!

Jeżeli uważasz że nadajesz sie to czym prędzej złóż podanie!

Złóż podanie

Głosuj na nasze serwery!

Pomóż nam i zagłosuj na nasze serwery - w zamian otrzymasz reputacje!

Oddaj głosy
Aktualności
Chcesz zdobyć Reputacje na forum bez większego wysiłku? Głosuj na nasze wyjątkowe Gdańskie serwery oraz bierz aktywnie udział w życiu społeczności!

Letaryat

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Windows
 • Czas spędzony na forum

  4h 7m 27s

Community Reputation

0 Nowy

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. @Matioszko Dobra, dzięki. Ogólnie to w sumie cieszę się że to poszło całkiem sprawnie bez żadnej większej spiny. Dobranoc.
 2. Rozumiem że to dla Ciebie mogło wyglądać jak autobh lecz to było jednorazowe, potem jak próbowałem coś takiego zrobić nic mi się nie udawało. Nie mam pojęcia jak inaczej ci mogę udowodnić że nie mam nic, mam tylko nagraną powtórkę 4 minuty wstecz od mojego bana i spodziewałem się że właśnie o ten moment Ci chodziło. To był po prostu czysty fart przy użyciu bindu na skakanie na scrollu. A ja przy każdym możliwym momencie próbuje bunny hopować czy to z nudów czy po prostu poćwiczyć i czasem coś mi się udaje.
 3. Kod: Serwer: #8 CSGdansk.pl [MIRAGE] Nick podczas gry : Letaryat Godzina, data zdarzenia : 07.04.2018 18:06 Nazwa mapy : De_mirage Powód bana : autobh Nick admina : Matioszko Wycinek z konsoli : Masz Aktywnego Bana! Koniec Bana: 18:06 07-04-2018 Moje IP / STEAM ID : STEAM_1:0:70139526 Na serwerze gram od dłuższego czasu (pewnie przynajmniej z pół roku jak nie więcej) Jedyne co robiłem to skakałem na scrollu i nagle wyrzuciło mnie do menu głównego gry z takim miłym komunikatem. Mam nagraną powtórkę programem Relive ale wątpie byście chcieli to zobaczyć bo w sumie macie demko. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...