Jump to content

Poszukujemy ambitnych Adminów!

Jeżeli uważasz że nadajesz sie to czym prędzej złóż podanie!

Złóż podanie

Głosuj na nasze serwery!

Pomóż nam i zagłosuj na nasze serwery - w zamian otrzymasz reputacje!

Oddaj głosy
Aktualności
Chcesz zdobyć Reputacje na forum bez większego wysiłku? Głosuj na nasze wyjątkowe Gdańskie serwery oraz bierz aktywnie udział w życiu społeczności!

PROnd

Redaktor
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • System

  Windows
 • Czas spędzony na forum

  21h 25m 16s

PROnd last won the day on April 7

PROnd had the most liked content!

Community Reputation

144 Zbieracz

2 Followers

About PROnd

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. PROnd

  Q&A #1

  Ja też dołożę trochę pytań [P] Masz zwierzę? [P] Ulubione danie? [P] Twoje największe marzenie? [P] Ile chcesz mieć dzieci? [P] Masz już swoja lube? (Dziewczynę/Narzeczona?) [P] Największy przypał? [P] Ulubiony alkohol? [P] Gdzie pracujesz? [P] Ulubiony kolor? [P] Masz rodzeństwo? [P] Ulubiona mapa w cs 1.6? [P] Ulubiony przedmiot za czasów szkoły? [P] Dlaczego masz takiego awatara?
 2. Wielkanoc czy Boże Narodzenie ? hmmmm... Boże Narodzenie,karpik
 3. Którego dnia miesiąca się urodziłeś/aś? Ja 24
 4. ,,Houston, mamy problem" Apollo 13
 5. PROnd

  Q&A #1

  Q&A Zaczynamy naszą przygodę z Q&A pierwszą osobą będzie jeden z właścicieli @ mgr. Blokers Pytania można zadawać do przez 7 dni od momentu powstania tematu, po upływie terminu temat zostanie zamknięty. A nominujący będzie miał 4 dni na odpowiedzenie na zadane pytania. To nasze pierwsze Questions And Answers dlatego przed udziałem proszę o zapoznanie się z regulaminem który znajdziecie tutaj Pytania zadajemy w bardzo prosty sposób poprzedzający znacznikiem [P] poniżej podaje przykład: Pytania możecie dodawać do 15.04.2020 godziny 20:00 [P] Lubisz pierogi? Natomiast nominowany będzie musiał odpowiedzieć na pytania do 19.04.2020! Odpowiedzi będą poprzedzane znacznikiem [O] [O] Tak lubię Czas Start, życzę miłej zabawy oraz liczę na Wasze fajne pytania
 6. Jeśli nie jesteś za gruby ani za chudy, nie masz rodziny na utrzymaniu, nie jesteś Tutsi ani Hutu te sprawy, musisz sobie odpowiedzieć na jedno iście, ale to iście ważne pytanie: co chcesz robić w życiu – i zacząć to robić.” Cytat z filmu: "Chłopaki nie płaczą"
 7. Jesteś...? lewo ręczny/na czy prawo ręczny/na Ja prawo
 8. Kim chciałeś/aś być w dzieciństwie? Ja chciałem być gangsterem
 9. Witaj Łukasz widzisz szukałeś, a znalazłeś najlepsze forum pod ostrzałem pocisków m4 i AK oraz awp😂 My już się spotkaliśmy z pod celownika 🤭 Ja wielkopolskie to nie tak daleko 😁 Witaj i baw się dobrze A dla odważnych osób zapraszam do udzielania się w tym oto temacie
 10. PROnd

  Regulamin Q&A

  Regulamin Questions And Answers: 1. Każda osoba biorąca udział w Q&A automatycznie akceptuje regulamin. 2. Każdy użytkownik, zarejestrowany na forum ma prawo do zadawania pytań (nie może być ich więcej niż 80). 3. Temat z pytaniami zakłada jedynie osoba z rangą Redaktor. 4. Odpowiedzi wysyłamy do jednego z redaktorów @ Ley, @ PROnd 5. Jeżeli dodałeś już pytania, a wpadłeś na dodatkowe kilka edytuj swój post, a nie dodawaj kolejnego - dodanie więcej niż jednego posta pod jednym tematem = warn. 6. Pytania pokroju rasistowskiego, obraźliwego będą usuwane, a użytkownik otrzyma nagrodę w postaci warna. 7. Na zadawanie pytań dla każdego użytkownika macie równe 7 dni, po upływie tego czasu temat zostanie zamknięty. 8. Każde pytanie należy poprzedzić znakiem [P] (np. [P] Lubisz pierogi?), a odpowiedź [O] (np. [O] Tak lubię) 9. Osoba odpowiadająca nie ma obowiązku udzielać odpowiedzi na pytania zbyt prywatne. 10. Osoba odpowiadająca ma 4 dni na wysłanie odpowiedzi do jednego z Redaktorów. 11.Osoba odpowiadająca ma obowiązek wytypowania kolejnej osoby, pisząc na samym dole tematu TYPUJE-... 12. Jeżeli, któraś z osób wytypowanych nie chce brać udziału w "zabawie" musi zgłosić się do osoby z rangą Redaktor . 13. Jeżeli osoba wytypowana nie jest w stanie udzielić odpowiedzi w przeciągu 4 dni musi powiadomić osobę z rangą Redaktor . 14. Osoby, które były już nominowane nie mogą brać udziału wcześniej niż po upływie 4 miesięcy! 15. W przypadku gdy dana osoba nie powiadomi redaktora o tym, że nie jest w stanie udzielić odpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci zakazu nominowania jej do Q&A przed okres 4 miesięcy.
 11. Co wybierasz? Piwo vs wino vs whisky Dla mnie odpowiedź jest prosta whisky ❤️
 12. Jakie masz, miałeś /aś ksywki/przezwiska? Moje to: Neymar, Nejman, Biber, Lowelas, Hose Arkadio Morales 😎
×
×
 • Create New...