Jump to content

Poszukujemy ambitnych Adminów!

Jeżeli uważasz że nadajesz sie to czym prędzej złóż podanie!

Złóż podanie

Głosuj na nasze serwery!

Pomóż nam i zagłosuj na nasze serwery - w zamian otrzymasz reputacje!

Oddaj głosy
Aktualności
Chcesz zdobyć Reputacje na forum bez większego wysiłku? Głosuj na nasze wyjątkowe Gdańskie serwery oraz bierz aktywnie udział w życiu społeczności!

Ley

Redaktor
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Android
 • Czas spędzony na forum

  11h 22m 57s

Community Reputation

62 Spokojny

1 Follower

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. Ley

  Q&A #1

  [P] Na co zwracasz uwagę u płci przeciwnej? [P] Wolisz towarzystwo kobiet czy mężczyzn? [P] Ulubiona potrawa? [P] Najlepsze wspomnienie podczas dzieciństwa? [P] Jaki był Twój wymarzony zawód w dzieciństwie? [P] Jesteś opanowaną osobą czy bardziej nerwowy? [P] Ulubiony owoc i warzywo? [P] Jaki masz zawód, pracujesz w swoim zawodzie czy w innym? [P] Masz zwierzątko, a jeśli nie to jakie byś chciał mieć? [P] Najlepszy sposób na spędzenie wieczoru lub wolnego dnia? [P] //
 2. "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości" Paulo Coelho - Alchemik
 3. Ciekawostki o warzywach i owocach 1. Brokuły zawierają więcej białka niż stek! Pół szklanki brokułów dostarcza 2 g białka oraz 2,5 g błonnika. Co więcej, w przeciwieństwie do mięsa, nie zawierają tłuszczu, więc są o wiele zdrowsze niż stek. 2. Cebula zapobiega astmie i nowotworom żołądka i jelit! W jaki sposób? Zawiera wiele siarczków, które łagodzą reakcje zapalne oraz przeciwutleniaczy. 3. Brukselka posiada lekko gorzkawy smak, przez co nie jest przez wszystkich lubiana, jednak jest jednym z najbardziej pożywnych warzyw. Zawiera błonnik, witaminę C, K i B oraz cynk, mangan, fosfor, sód, wapń, potas, żelazo i miedź. Ponadto nie ma tłuszczu, dostarcza niewiele kalorii i doskonale syci Jeśli nie jesteście fanami brukselki przez jej gorzkawy smak, znamy sposób na to, aby go złagodzić. Wystarczy zagotować się z mlekiem i cukrem. 4. Melon to gatunek ogórka z jadalnym owocem, który należy do rodziny jednorocznych roślin dyniowatych. Około 90% stanowi woda i posiada znaczne ilości β-karotenu. Ma mało kalorii, więc można go zjeść w większej ilości niż inne owoce. 5. Truskawka to mieszanka dwóch gatunków poziomki, posiada wiele nazw: poziomka ananasowa, poziomka wielkoowocowa, jednak najczęściej jest nazywana po prostu truskawką. Dzisiejsza truskawka najprawdopodobniej powstała w 1712 roku, poprzez skrzyżowanie poziomki wir­gi­nij­skiej z poziomką chi­lij­ską. 6. Połączenie grejpfruta z niektórymi lekami może wywołać niepożądane przez nas skutki. Owoc jest pełny substancji chemicznych, które w połączeniu z tymi, które znajdują się w lekarstwach mogą nam zaszkodzić. Dzieje się tak między innymi wtedy, kiedy popijemy lekarstwa sokiem z owocu. Następuje wówczas zwiększenie stężenia leków we krwi, co może odbić się na naszym zdrowiu. Wystarczy jeden grejpfrut by mieć problem! 7. Z botanicznego punktu widzenia banan to jagoda. Jak wskazuje definicja – jest to owoc wykształcony z pojedynczego kwiatu oraz jednej zalążni (żeńska część rośliny). 8. Czereśnie, a właściwe czereśnie ptasie, wyróżniają się nie tylko doskonałym smakiem. Te małe, czerwone owoce to doskonała propozycja dla osób wyczerpanych psychicznie i fizycznie, powinno podawać się je także rekonwalescentom i starszym osobom. Zastosowanie mają nie tylko owoce, lecz także guma (gumożywica) wypływająca ze zranień kory. Substancja ta zawiera sole mineralne, białka i kwas glikuronowy. Przygotowany z niej roztwór pomaga leczyć chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy.
 4. Ale tutaj zboczeńce z was.. Oczywiście że każde
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. "Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia". Albert Camus
 7. Ile czasu spędzasz na komputerze / laptopie?
 8. Głosować można od 02.04.2020 do 30.04.2020 Najlepszy Administrator (od moderatora wyżej): Najbardziej pomocna osoba: Najbardziej pomocny admin: Najsurowszy admin serwera: Najmilsza osoba: Największy kamper: Najbardziej denerwująca osoba: Największy podrywacz: Największa gaduła na serwie: Największa gaduła na sieci: Największy leniuch: Największy żartowniś: Najbardziej poważna osoba: Najzabawniejsza osoba na sieci: Największy no-life: Cheater miesiąca: Najmniej doceniana osoba: Najbardziej denerwująca osoba: Najbardziej opanowana osoba: Najładniejsza dziewczyna: Najprzystojniejszy chłopak: Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie): Regulamin: & Nie nominujemy siebie. & Jedna kategoria - jedna osoba może być nominowana. & Osoba nominowana musi zostać oznaczona za pomocą znacznika @ np. ( @ PROnd). & Maksymalnie 4 kategorie może zostać niewypełnione.
 9. "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" Wisława Szymborska
 10. Ulubione danie i napój to .. ?
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
×
×
 • Create New...