Jump to content

Poszukujemy ambitnych Adminów!

Jeżeli uważasz że nadajesz sie to czym prędzej złóż podanie!

Złóż podanie

Głosuj na nasze serwery!

Pomóż nam i zagłosuj na nasze serwery - w zamian otrzymasz reputacje!

Oddaj głosy
Aktualności
Chcesz zdobyć Reputacje na forum bez większego wysiłku? Głosuj na nasze wyjątkowe Gdańskie serwery oraz bierz aktywnie udział w życiu społeczności!
zalkio

[ODBANOWANY] zalkio

Recommended Posts

Nick podczas gry: zalkio
Nick admina: Buchal
Powód bana : cheat
Godzina, data zdarzenia : 03-22-20 14:13
Nazwa mapy : de_mirage
Link do demka: -
Moje STEAM ID : STEAM_1:0:521322228

demko 1: http://w39.gotv.pro/srv42755/auto0-20200322-134151-627379581-de_mirage-_MIRAGE______CSGdansk.pl______SKINY___KOSY___GLOVES___RANGI_.dem.zip

11:52 nie widział, dostał tylko informację "top mid" a idealnie wcelował się przez skrzynię. b+
17:35 bardzo nienaturalna głowa, pocisk poleciał idealnie w głowę terrorysty, tak jak jest to w przypadku silent aima. b+
19:31 praktycznie idealny timing, spojrzał w connector dokładnie w tym momencie, w którym terrorysta wychylał. b+
24:20 pick taki trochę w idealnym momencie. b-/+
24:47 sprawdził under akurat w tym momencie, gdy antyterrorysta nie miał jak go zabić. b+
25:50 zbyt szybki strzał pomijając fakt, iż CT rzucał flasha. b+
27:08 pick w idealnym momencie na skracającego CT, nie wiedział, że AWP już nie jest wcelowana. b+
29:45 co to za wychylenie? prefire na nienaturalną pozycję. b+

demko 2: http://w39.gotv.pro/srv42755/auto0-20200322-144535-329555459-de_mirage-_MIRAGE______CSGdansk.pl______SKINY___KOSY___GLOVES___RANGI_.dem.zip

19:30 kill w rogu pod oknem, nakierowane na głowę po wybuchu flasha, idealna głowa. b+
26:24 ten kill na ct. dziwny, nienaturalna trajektoria kuli, może akurat wszedł skan. b-/+
27:19 bardzo dziwna głowa, normalny kill. b-
27:26 wspomaganie celowania, maksymalnie możliwe kille do zdobycia do 1. b+

tyle ode mnie, dodam tylko, że na pierwszym demku bez urazy, ale grałeś jak gold. Natomiast w drugim bardzo ładne głowy, dużo fragów. Może trochę naciągana rozpiska, nie wiem, nie mi to oceniać.

b.

To co jest na tych demkach to trochę za mało na ten moment

Gracz został odbanowany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...