Jump to content
CSGdansk.pl

Regulamin Serwerów FFA/DD2 [1.6]

Recommended Posts

Regulamin serwerów FFA i DD2

 

1. Zasady ogólne: 

 • 1.1 Przeklinanie na serwerze jest dozwolone lecz wszystko ma swoje granice, nie nadużywamy tego przywileju. 
 • 1.2 Obrażanie (mówimy tutaj o konkretnych obrazach - nie obrażamy się nawet o najmniejszą rzecz) innych użytkowników jest surowo zabronione. Zachowuj kulturę osobistą. 
 • 1.3 Jeśli Gracz podejrzewa któregokolwiek z użytkowników serwera o stosowanie zakazanych modyfikacji ma on obowiązek powiadomienia o tym administratora poprzez system zgłoszeń U@. Nie oczerniamy graczy publicznie!
 • 1.4 Zakaz nadużywania mikrofonu. Oznacza to, że zabronione jest do niego piszczeć, bekać, krzyczeć, puszczać przez niego muzykę itp. Do korzystania z mikrofonu upoważnieni są użytkownicy, którzy ukończyli co najmniej 16 lat lub ewentualnie przeszli mutację. To administrator ocenia głos gracza, nie on sam.
 • 1.5 Na serwerze panuje bezwzględny zakaz reklamowania.
 • 1.6 Gracz zobowiązany jest do stosowania powyższych zasad, poleceń Admina. Zakazuje się celowego wprowadzania admina w błąd.
 • 1.7 Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane.
 • 1.8 Zakazuje się używania wulgarnych oraz nieodpowiednich nicków/avatarów oraz do ich tworzenia czcionek nieobsługiwanych przez silnik Counter Strike'a
 • 1.9 Zakaz ogólnie rozumianego podszywania się pod innego gracza. Osoba, która posiada nick identyczny jak stały gracz serwera powinna zostać niezwłocznie o tym poinformowana przez Admina. Jeśli nie zechce zmienić nicku, Admin zmuszony jest wyciągnąć konsekwencje wobec tej osoby.
 • 1.10 Zakaz prowokowania graczy oraz adminów do łamania regulaminu itp. 
 • 1.11 Za ponowne złamanie regulaminu admin ma prawo przedłużyć karę dwukrotnie!
 • 1.12 W przypadku zmian parametrów płatnych usług oraz ich umiejętności nie zwracamy kosztów. Zakupując usługi liczysz się z tym, że w każdej chwili mogą nastąpić zmiany.
 • 1.13 Zabronione jest celowe zdradzanie Admina na serwerze, w przypadku Aluzji pracy Admina kierujemy się na forum lecz możemy zgłosić swój problem na U@

 

2. Rozgrywka: 

 • 2.1 Cheatowanie i wszelkiego rodzaju wspomagacze ogólnie przyjęte za niedozwolone, w tym również komenda cl_lw 0, cl_lc 0 są zakazane na serwerze i permanentnie banowane.
 • 2.2 Kontaktowanie się graczy, podpowiadanie oraz informowanie o przebiegu rozgrywki poza grą CS 1.6 jest surowo zabronione i karane.
 • 2.3 Crashowanie serwera lub innego rodzaju działanie na jego szkodę jest jednoznaczne z banem permanentnym na wszystkich serwerach sieci.
 • 2.4 Zabronione jest wykorzystywanie błędów map (bugów) powszechnie uznanych za zakazane np. flashbug, chodzenie po teksturach, czy przechodzenie przez nie, korzystanie z załamań tekstur, skywalking oraz wychodzenie w miejsca, do których nie da się dostać za pomocą spadochronu.
 • 2.5 Zakaz podmieniania skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map. Dozwolone są tylko modele serwerowe oraz oficjalne steam, cssetti. 
 • 2.6 Admin posiada możliwość nałożenia kary na gracza który utrudnia rozgrywkę (zabija zakładników, zabiera lub wyrzuca bombę w miejsca niedostępne, nie rozbraja bomby, oślepia graczy ze swojego zespołu, spamuje granatami, nie wykonuje celów i założenia mapy).
 • 2.7 Sieć zastrzega sobie prawo do permanentnego zbanowania gracza u którego podejrzewa się bardzo dobrze skonfigurowany wspomagacz przez co działa na niekorzyść serwera oraz wspomagania się zaufanymi demkami z zewnątrz. Dotyczy to tylko sytuacji wyjątkowych w których to gracz gra nienaturalnie oraz psuje atmosferę na serwerze.
 • 2.8 Graczy z VAC banem nie eliminujemy bezpośrednio, natomiast w przypadku podejrzeń lub odwołania zastrzegamy sobie prawo permanentnego zbanowania bez możliwości ponownego odwołania.
 • 2.9 Zakaz używania komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, ABH, Spinbot itp.)
 • 2.10 Zakazuje się strzelania bezpośrednio z respa na mapach typu awp _i aim_. Tyczy się to również mapy de_alexandra.
 • 2.11 Na respie możesz zostać maksymalnie do 1:30, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić lub wyrzucić z serwera.
 • 2.12 Na mapie de_nuke- Skałka/Dach, de_cbble- wieża przy respie TT, de_eldorado- dach stodoły nad respem TT możesz zostać maksymalnie do minuty, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić.
 • 2.13 Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50.
 • 2.14 Zakaz robienia reconnect podczas rozgrywki. Na serwerze jest komenda /rs
 • 2.15 Skanowanie z respa na mapie de_vertigo zabronione do 1:50.

 

 

Wykaz kar

 

Wszelkiego rodzaju cheaty, skrypty - Ban PERM
Obraza gracza, admina - od 30min do PERM (uzależnione od stopnia przewinienia oraz historii banów)
Obraza rodziny gracza - Ban 1 dzień/tydzień/PERM
Zabijanie hostów / Nie wykonywanie celów mapy / Bugowanie bomby / wchodzenie na tekstury (za pomocą spadochronu) / Inne - Kick - Ban 5-30 min
Podszywanie się za admina -  1 tydzień
Podszywanie się za stałego gracza - Ban 1 dzień / 7 dni 
Reklama serwera/forum - Ban 1 godzina / PERM
Ping / Klatkowanie - Ban 5 min - za 3 razem w ciągu dnia - Ban 30 min
Spam na u@ / Nadmierne / Bezpodstawne oskarżanie o cheaty - Ban  5-30 min
Spam na "chat" o cheaterach - Ban 5min + powód: cheaty zgłaszamy na u@
Granie na zabronionym nicku (wulgarny, obraźliwy, nieobsługiwana czcionka) pomimo wcześniejszych upomnień - Kick/ban 5-30 min
Jeśli gracz wbija na aktywnym banie na serwer, dostaje permanentnego bana bez możliwości odwołania się - BAN PERM
Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - KICK / BAN 5 min
Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze - KICK / BAN 5 min 
Zakaz robienia reconnect podczas rozgrywki. - Ban 5 min
Skanowanie z respa na mapie de_vertigo zabronione do 1:50 - KICK / BAN 5 min
Nadużywanie mikrofonu - KICK / BAN 5 min / BAN 30 min
Spraye niezgodne z regulaminem - KICK / BAN 5 min / 7 dni
Używanie komendy cl_lw 0/cl_lc 0"  - BAN 1 godz / PERM
Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd - Ban 3 dni / 7 dni
Prowokowanie, cwaniakowanie itp. adminów/graczy -  1godz / 3 godz
Wchodzenie na txt , wykorzystywanie błędów mapy- Ban 5min

Podmienianie skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map - BAN  PERM

 • W przypadku zmienionych modeli, ale nieułatwiających gry - BAN 1 DZIEŃ I KONIECZNOŚĆ ICH ZMIANY / PERM 


Aluzje wobec prac admina - Upomnienie, kick / 30min / 1 dzień 
Siedzenie na respie poza 1:30 - Slay / kick / Ban 5min

Używanie komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, ABH, Spinbot itp.) - BAN 1 dzień / PERM

 

Brak znajomości regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarząd

Aktualizacja: 

 

2.5 Zakaz podmieniania skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map. Dozwolone są tylko modele serwerowe oraz oficjalne steam, cssetti. 

 

Wykaz kar: 

Podmienianie skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map - BAN  PERM

 • W przypadku zmienionych modeli, ale nieułatwiających gry - BAN 1 DZIEŃ I KONIECZNOŚĆ ICH ZMIANY / PERM 

 

oraz

 

 

2.9 Zakaz używania komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, Spinbot itp.)

 

Wykaz kar: 

Używanie komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, Spinbot itp.) - BAN 1 dzień / PERM

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarząd

Aktualizacja: 

 

Zastąpiono punkty

 

1.11 Aluzje wobec pracy admina bądź teksty typu (po co ci admin, kto ci dał admina itp.) są zabronione, od skarg i zażaleń jest forum. Zabronione jest również celowe zdradzanie admina na serwerze

1.2 Obrażanie (w szerokim tego słowa znaczeniu) innych użytkowników jest surowo zabronione. Zachowuj kulturę osobistą.

 

Punktami

 

1.13 Zabronione jest celowe zdradzanie Admina na serwerze, w przypadku Aluzji pracy Admina kierujemy się na forum lecz możemy zgłosić swój problem na U@

1.2 Obrażanie (mówimy tutaj o konkretnych obrazach - nie obrażamy się nawet o najmniejszą rzecz) innych użytkowników jest surowo zabronione. Zachowuj kulturę osobistą. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
 • Create New...