Jump to content
CSGdansk.pl

Regulamin Serwerów FFA/DD2 [CS 1.6]

Recommended Posts

Regulamin serwerów FFA i DD2

 

1. Zasady ogólne: 

 • 1.1 Przeklinanie na serwerze jest dozwolone lecz wszystko ma swoje granice, nie nadużywamy tego przywileju. 
 • 1.2 Obrażanie (w szerokim tego słowa znaczeniu) innych użytkowników jest surowo zabronione. Zachowuj kulturę osobistą. 
 • 1.3 Jeśli Gracz podejrzewa któregokolwiek z użytkowników serwera o stosowanie zakazanych modyfikacji ma on obowiązek powiadomienia o tym administratora poprzez system zgłoszeń U@. Nie oczerniamy graczy publicznie!
 • 1.4 Zakaz nadużywania mikrofonu. Oznacza to, że zabronione jest do niego piszczeć, bekać, krzyczeć, puszczać przez niego muzykę itp. Do korzystania z mikrofonu upoważnieni są użytkownicy, którzy ukończyli co najmniej 16 lat lub ewentualnie przeszli mutację. To administrator ocenia głos gracza, nie on sam.
 • 1.5 Na serwerze panuje bezwzględny zakaz reklamowania.
 • 1.6 Gracz zobowiązany jest do stosowania powyższych zasad, poleceń Admina. Zakazuje się celowego wprowadzania admina w błąd.
 • 1.7 Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane.
 • 1.8 Zakazuje się używania wulgarnych oraz nieodpowiednich nicków/avatarów oraz do ich tworzenia czcionek nieobsługiwanych przez silnik Counter Strike'a
 • 1.9 Zakaz ogólnie rozumianego podszywania się pod innego gracza. Osoba, która posiada nick identyczny jak stały gracz serwera powinna zostać niezwłocznie o tym poinformowana przez Admina. Jeśli nie zechce zmienić nicku, Admin zmuszony jest wyciągnąć konsekwencje wobec tej osoby.
 • 1.10 Zakaz prowokowania graczy oraz adminów do łamania regulaminu itp. 
 • 1.11 Aluzje wobec pracy admina bądź teksty typu (po co ci admin, kto ci dał admina itp.) są zabronione, od skarg i zażaleń jest forum. Zabronione jest również celowe zdradzanie admina na serwerze. 
 • 1.12 Za ponowne złamanie regulaminu admin ma prawo przedłużyć karę dwukrotnie!
 • 1.13 W przypadku zmian parametrów płatnych usług oraz ich umiejętności nie zwracamy kosztów. Zakupując usługi liczysz się z tym, że w każdej chwili mogą nastąpić zmiany.

 

2. Rozgrywka: 

 • 2.1 Cheatowanie i wszelkiego rodzaju wspomagacze ogólnie przyjęte za niedozwolone, w tym również komenda cl_lw 0, cl_lc 0 są zakazane na serwerze i permanentnie banowane.
 • 2.2 Kontaktowanie się graczy, podpowiadanie oraz informowanie o przebiegu rozgrywki poza grą CS 1.6 jest surowo zabronione i karane.
 • 2.3 Crashowanie serwera lub innego rodzaju działanie na jego szkodę jest jednoznaczne z banem permanentnym na wszystkich serwerach sieci.
 • 2.4 Zabronione jest wykorzystywanie błędów map (bugów) powszechnie uznanych za zakazane np. flashbug, chodzenie po teksturach, czy przechodzenie przez nie, korzystanie z załamań tekstur, skywalking oraz wychodzenie w miejsca, do których nie da się dostać za pomocą spadochronu.
 • 2.5 Zakaz podmieniania skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map. Dozwolone są tylko modele serwerowe oraz oficjalne steam, cssetti. 
 • 2.6 Admin posiada możliwość nałożenia kary na gracza który utrudnia rozgrywkę (zabija zakładników, zabiera lub wyrzuca bombę w miejsca niedostępne, nie rozbraja bomby, oślepia graczy ze swojego zespołu, spamuje granatami, nie wykonuje celów i założenia mapy).
 • 2.7 Sieć zastrzega sobie prawo do permanentnego zbanowania gracza u którego podejrzewa się bardzo dobrze skonfigurowany wspomagacz przez co działa na niekorzyść serwera oraz wspomagania się zaufanymi demkami z zewnątrz. Dotyczy to tylko sytuacji wyjątkowych w których to gracz gra nienaturalnie oraz psuje atmosferę na serwerze.
 • 2.8 Graczy z VAC banem nie eliminujemy bezpośrednio, natomiast w przypadku podejrzeń lub odwołania zastrzegamy sobie prawo permanentnego zbanowania bez możliwości ponownego odwołania.
 • 2.9 Zakaz używania komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, ABH, Spinbot itp.)
 • 2.10 Zakazuje się strzelania bezpośrednio z respa na mapach typu awp _i aim_. Tyczy się to również mapy de_alexandra.
 • 2.11 Na respie możesz zostać maksymalnie do 1:30, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić lub wyrzucić z serwera.
 • 2.12 Na mapie de_nuke- Skałka/Dach, de_cbble- wieża przy respie TT, de_eldorado- dach stodoły nad respem TT możesz zostać maksymalnie do minuty, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić.
 • 2.13 Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50.
 • 2.14 Zakaz robienia reconnect podczas rozgrywki. Na serwerze jest komenda /rs
 • 2.15 Skanowanie z respa na mapie de_vertigo zabronione do 1:50.

 

 

Wykaz kar

 

Wszelkiego rodzaju cheaty, skrypty - Ban PERM
Obraza gracza, admina - Ban 30min - PERM
Obraza rodziny gracza - Ban 1 dzień/tydzień/PERM
Zabijanie hostów / Nie wykonywanie celów mapy / Bugowanie bomby / wchodzenie na tekstury (za pomocą spadochronu) / Inne - Kick - Ban 5-30 min
Podszywanie się za admina -  1 tydzień
Podszywanie się za stałego gracza - Ban 1 dzień / 7 dni 
Reklama serwera/forum - Ban 1 godzina / PERM
Ping / Klatkowanie - Ban 5 min - za 3 razem w ciągu dnia - Ban 30 min
Spam na u@ / Nadmierne / Bezpodstawne oskarżanie o cheaty - Ban  5-30 min
Spam na "chat" o cheaterach - Ban 5min + powód: cheaty zgłaszamy na u@
Granie na zabronionym nicku (wulgarny, obraźliwy, nieobsługiwana czcionka) pomimo wcześniejszych upomnień - Kick/ban 5-30 min
Jeśli gracz wbija na aktywnym banie na serwer, dostaje permanentnego bana bez możliwości odwołania się - BAN PERM
Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - KICK / BAN 5 min
Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze - KICK / BAN 5 min 
Zakaz robienia reconnect podczas rozgrywki. - Ban 5 min
Skanowanie z respa na mapie de_vertigo zabronione do 1:50 - KICK / BAN 5 min
Nadużywanie mikrofonu - KICK / BAN 5 min / BAN 30 min
Spraye niezgodne z regulaminem - KICK / BAN 5 min / 7 dni
Używanie komendy cl_lw 0/cl_lc 0"  - BAN 1 godz / PERM
Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd - Ban 3 dni / 7 dni
Prowokowanie, cwaniakowanie itp. adminów/graczy -  1godz / 3 godz
Wchodzenie na txt , wykorzystywanie błędów mapy- Ban 5min

Podmienianie skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map - BAN  PERM

 • W przypadku zmienionych modeli, ale nieułatwiających gry - BAN 1 DZIEŃ I KONIECZNOŚĆ ICH ZMIANY / PERM 


Aluzje wobec prac admina - Upomnienie, kick / 30min / 1 dzień 
Siedzenie na respie poza 1:30 - Slay / kick / Ban 5min

Używanie komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, ABH, Spinbot itp.) - BAN 1 dzień / PERM

 

Brak znajomości regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarząd

Aktualizacja: 

 

2.5 Zakaz podmieniania skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map. Dozwolone są tylko modele serwerowe oraz oficjalne steam, cssetti. 

 

Wykaz kar: 

Podmienianie skinów broni/postaci na modele ułatwiające grę (ESL, przeźroczyste, świecące, jaskrawe itp.), podmienianie tekstur map - BAN  PERM

 • W przypadku zmienionych modeli, ale nieułatwiających gry - BAN 1 DZIEŃ I KONIECZNOŚĆ ICH ZMIANY / PERM 

 

oraz

 

 

2.9 Zakaz używania komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, Spinbot itp.)

 

Wykaz kar: 

Używanie komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę (GS, SGS, Spinbot itp.) - BAN 1 dzień / PERM

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
 • Create New...