Jump to content
pleban

[ROZWIAZANE] Skarga na Gorzki

Recommended Posts

Twój Nick: pl3ban
Nick osoby która zawiniła: Tuptuś, Gorzki
IP/ID oskarzanego: ....
Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj
Opis Sytuacji: Zostałem dzisiaj zbanowany na Waszym  serwerze, rzadko tu gram no ale jakoś na swoje nieszczęście wszedłem. Dostałem bana od admina Gorzkiego za niby czity (nawet spinbota niby zauważył;). Bywałem już w takich sytuacjach wielokrotnie (zwłaszcza za czasów 1.6) ale nigdy nie spotkałem tak niekompetentnych ludzi, którzy po obejrzeniu czystego demka wlepiają mi perma i robią to tylko we 2? Czy  u Was nie ogląda tych demek nikt poza banującym i owym członkiem "UBteam" panem Tuptusiem? Do tego zamyka temat bez możliwości odniesienia się do owych sytuacji. Wejdzie może ktoś kompetentny ale zobaczy że temat zamknięty i powie "a ciul tam, temat zamknięty nie ma na co patrzeć". Nie chcę nikogo obrażać ale litości...

Tutaj wklejam link do tematu:

Dowody(Demo/SSy/Świadkowie): Jeszcze byłbym wdzięczny jakby ktoś mi wskazał gdzie demko znajdę.

Pozdrawiam

pl3ban

Chyba myślę, że trzeba to wyjasnić.

Po pierwsze nie mów tak o innych bo to nie ładnie.

Po drugie widać, że się dużo rozpisałeś nie wiem czym chciałeś to udowodnić. To że pan admin @ Gorzki wskazał że masz spinbota to nie ma żadnego znaczenia. Czytaj wyraźniej jak mówiłem rozpatrzyłem demko 5 razy od twojego wejścia do bana. Masz bardzo dziwny movment, bardzo szybkie strzały oraz kryjesz się z wallhackiem. Nie mówiac tylko tutaj o tym, ale była sytuacja spalona na 100% gdy byłeś na schodach i pan "VACBAN" pierwszy go zauwazyłes, ale bardzo dziwny movment miałeś. Od razu gracz schował się za ścianą czyli za tym drewnem. Zaczełeś jego skanować tak jak by wiedziąc że on tam ciągle będzie + do tego w zwolnionym tempie 1/4 i 1/2 widac że kule idealnie lecą w ciało. Inne akcje były też z nadmiernym wallhackiem, ale widać że próbowałeś się z tym kryć. 

Podsumowując tak jak mówiłem bardzo masz dziwny movment, szybkie bardzo strzały oraz zapomniałem dodać wychylanie tego na mida też było podejrzane. Moim zdaniem nikt tak nie wychyla jak ty lecisz sobie na nożu po prostu nie patrząc innych pozycji. 

@pleban podałem Ci przecież demko mówiłem. Myślałem, że coś bardziej wyjaśnisz narazie nic nam nie udowodniłeś. Po drugie gdy UBTeam rozpatrzy ma prawo zamknąc a pan podejrzany może napisać skarge więc jak nabardziej mogłem zamknąć temat.

Demko http://w39.gotv.pro/srv42755/auto0-20200515-150133-1724785276-de_mirage-_MIRAGE______CSGdansk.pl______SKINY___KOSY___GLOVES___RANGI_.dem.zip

Pozdrawiam 

Autor Tematu Posted

Myślę że nic tak strasznego nie napisałem w porównaniu z tym że zamykacie temat bez konkretnych dowodów po chwili, bo jak zauważyłeś nie wpadłem tam ze spinbotem. Rozpisałem się to fakt ale tylko dlatego że nie lubię być niesłusznie o coś oskarżanym...

Mogę prosić o to demko? Sam nie mogę znaleźć właściwego demka, wtedy mogę się odnieść do sytuacji gdzie macie wątpliwość, a tak to powinno działać - oskarżony ma prawo się bronić... Ponieważ nieładne jest zamykanie tematu bez prawa do obrony...

Jutro zostanie rozpatrzone przeze mnie demo i wtedy zobaczymy jak sytuacja się potoczy. Póki co ban pozostaje oraz zamykam temat by nie robić niepotrzebnego spamu.

Żadnego spinbota tam nie było, nie wiem skąd @ Gorzkiwpadł na ten pomysł. Jednak jak najbardziej widać w twoich zagrywkach wh, z którym tak słabo się kryjesz jak strzelasz i grasz. Nawet kojarzę twój nick z poprzedniej "edycji" serwera i z tego co pamiętam również byłeś zbanowany za cheaty. Oczywiście ban jak najbardziej słuszny, skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...